دانلود ۵۰ کارت ویزیت مشکی طلایی لایه باز PSD

کارت ویزیت مشکی طلایی، املاک، آرایشگاه مردانه، آرایشگاه زنانه

کارت ویزیت مشکی طلایی

این روزها بازار کار اکثر مردم به شدت رقابتی شده و در این بازار رقابتی شما بیشتر از همیشه به جلب توجه مشتری نیاز دارید. یک کارت ویزیت مشکی طلایی لوکس و جذاب می‌تواند در اولین برخورد، توجه مشتری را به خود جلب کند. مشتری برای کار کردن با شما و ایجاد ارتباط احتیاج دارد، تا بتواند به شما اعتماد کند. توسط کارت ویزیت شما می‌توانید جدا از رابطهٔ فیزیکی که ارتباطی گرم بین مشتری ایجاد می‌کند، اعتماد سازی را از طریق ارتباط بصری با مشتری نیز ایجاد کنید. این کارت‌ها علی‌رغم پیشرفت تکنولوژی، بهترین روش برای ارتباط شخصی با مشتری‌های بالقوه، مخاطبان و تبلیغ برند به علاقه‌مندان کسب و کار است. حتی در کشورهای توسعه یافته یا پیشرو در فناوری مانند ژاپن و کره جنوبی، باز هم شخصیت و ارزش کارت ویزیت حفظ شده است. کارت ویزیت، ابزاری مؤثر و حرفه‌ای برای شبکه‌سازی و برقراری ارتباط تجاری یا شخصی با افراد مختلف است. با اینکه کارت ویزیت روشی سنتی برای برقراری تماس و تبادل اطلاعات با افراد است، هنوز هم در جهان دیجیتال دست به دست می‌چرخد.

کارت ویزیت های این پکیج با لینک خرید مجزا

کارت ویزیت مشکی طلایی طرح ۳۳
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت مشکی طلایی طرح ۳۲
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت مشکی طلایی طرح ۳۱
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت مشکی طلایی طرح ۳۰
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت مشکی طلایی
۱۴,۰۰۰ تومان
پکیج کارت ویزیت مشکی طلایی
۱۵۶,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۹,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۹,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان
کارت ویزیت
۱۴,۰۰۰ تومان

دانلود کارت ویزیت مشکی طلایی

امروزه در دنیای تبلیغات هر فرد و کسب و کار کوچک و بزرگ برای معرفی خود به اشخاص و ارائه راه‌های ارتباطی، کارت ویزیت خود را ارائه می‌دهد. معمولاً تعریف استانداردی از کارت ویزیت وجود ندارد. اما دیکشنری آمریکایی « Merriam-Webster » کارت ویزیت را کارتی معنی می‌کند که اطلاعاتی مثل نام و آدرس کسب و کار یا مسئول کسب و کار را نشان می‌دهد. از تعریف بالا متوجه می‌شوید که ذات این کارت یعنی به اشتراک گذاشتن اطلاعات مثل نام کسب و کار، آدرس تلفن، شماره تماس، آدرس سایت، آدرس ایمیل و خیلی چیزهای دیگر.

از کارت ویزیت اشخاص، شرکت‌های تجاری، خیریه‌ها و بسیاری از افرادی که قصد شبکه‌سازی و برقراری ارتباط با دیگران را دارند، استفاده می‌کنند. کارت ویزیت در واقع معرف شماست، زمینۀ فعالیت یا ماهیت کسب و کارتان را مشخص می‌کند و در نهایت اطلاعاتی در اختیار فرد دیگر می‌گذارد تا بتواند از طریق آنها با شما تماس بگیرد و ارتباط برقرار کند.

این کارت‌ها در اشکال، رنگ‌ها و طرح‌های مختلف طراحی و چاپ می‌شوند. هر کس بسته به نوع فعالیت و سلیقۀ شخصی به سراغ یک نوع بخصوص از کارت‌های ویزیت می‌رود. یکی از طرح‌های خاص، لاکچری و زیبا که می‌تواند چشمگیر باشد، کارت ویزیت مشکی طلایی است. برای دانلود کارت ویزیت مشکی طلایی در انواع مختلف به این لینک مراجعه کنید.

طرح کارت ویزیت مشکی طلایی

کارت ویزیت قطعه‌ای مربع یا مستطیل شکل، از جنس کاغذ به همراه سایر مواد است که حاوی مواردی مانند اطلاعات تماس، لوگوی شرکت، توضیحی کوتاه در مورد فعالیت و … است.

به طور معمول کارت ویزیت‌ها مستطیل شکل طراحی می‌شوند و در اندازه‌ای حدود ۸.۵ در ۴.۵ سانتیمتر هستند و در جنس‌های مختلف به چاپ می‌رسند. طرح کارت ویزیت مشکی طلایی نیز معمولاً به همین صورت و مستطیل شکل است.

البته در حال حاضر خلاقیت فراوانی در طراحی و چاپ کارت ویزیت‌های جدید صورت گرفته و بعضی از آن‌ها از مستطیل به اشکال مختلفی تبدیل شده‌اند. در گذشته همه اطلاعات در یک سمت کارت‌ها قرار داده می‌شد، اما امروزه از فضای هر دو سمت آن به صورت کامل استفاده بهتری می‌شود. در واقع با توجه به اینکه فضای آن به عنوان یک روش تبلیغاتی سریع، ساده و محدود است، بهتر است از هر دو سمت آن استفاده بهینه‌ای صورت گیرد. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم در یک سمت کارت لوگو به همراه مختصری توضیح در خصوص کسب و کارتان درج کرده و در پشت آن اطلاعات بیشتری از قبیل آدرس، تلفن، ایمیل و … قرار دهید. به عنوان مثال چنانچه شما مخاطب و مشتریانی از کشوری دیگر دارید، می‌توانید اطلاعات خود را با زبان آنها در سمت دیگر کارت ویزیت خود چاپ کنید تا اثرگذاری آن را افزایش دهید.

 باید توجه داشت که برای داشتن یک کارت ویزیت خوب و تأثیر گذار باید در طرح و رنگ و همچنین متریالی که قرار است روی آن چاپ کنیم دقت کرد. در واقع برای داشتن یک کارت ویزیت خوب حتماً می‌بایست توجه بسیاری روی رنگ کارت ویزیت و همخوانی آن با کسب و کار خود داشته باشیم. رنگ کارت ویزیت یکی از تأثیر گذارترین المان‌ها برای درگیر کردن ذهن مخاطبان و مشتریان ما با کارت ویزیت ما داشته باشد. کارت ویزیت باید رنگی باشد که با رنگ لوگو و شرکت همخوانی داشته و روی محصولات ساخته شده توسط شرکت از آن رنگ استفاده شده باشد.

پس باید توجه لازم را داشته باشیم که استفاده درست از رنگ‌ها می‌تواند هویت شرکت ما را به مخاطبان نشان بدهد. همچنین داشتن رنگ‌بندی جذاب و زیبا توجه مشتری را به خود جلب می‌کند که طرح کارت ویزیت مشکی طلایی دارای رنگی بسیار جذاب، لوکس و لاکچری است. نکته مهم دیگر در طراحی کارت ویزیت‌ها خوانایی آن، حرفه‌ای و جذاب بودن است، تا بتوان از طریق آن شغل و حرفه شما را با مشتری در میان گذاشته و مشتریان در صورت نیاز به شما مراجعه نمایند.کانون‌های تبلیغاتی حرفه‌ای به طراحی کارت ویزیت از نگاه اقتصادی نگاه نمی‌کنند. بلکه آن را به عنوان نمونه کار خوب و راه کاری برای کشف مشتریان جدید در نظر می‌گیرند. برای همین هم به آن اهمیت داده و یک کار حرفه‌ای و خلاقانه انجام می‌دهند. انواع کارت ویزیت مشکی و طلایی در سایت آپورا، دارای طراحی چشمگیر، زیبا و خلاقانه است.

فایل لایه باز کارت ویزیت

در این لینک از سایت آپورا فایل لایه باز انواع کارت ویزیت مشکی و طلایی، مدرن و لاکچری به صورت لایه باز و با کیفیت فوق‌العاده بالا، مناسب جهت استفاده در طراحی گرافیکی و چاپ را با هزینه بسیار کم در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

قطعاً ارزش کارایی این فایل‌های کارت ویزیت چندین برابر مبلغ آن خواهد بود، چرا که شما بارها و بارها می‌توانید از آن استفاده کنید؛ این کارت‌های حرفه‌ای به صورت پشت و رو و با فرمت eps و psd و به صورت لایه باز عرضه شده است. شما می‌توانید به راحتی فایل لایه باز این کارت شیک و حرفه‌ای را خریداری و دانلود کرده و بعد از خارج کردن مجموعه از حالت زیپ آن را در نرم‌افزار Adobe Illustrato یا Adobe photoshop باز و ویرایش نمایید.

کارت ویزیت مشکی و طلایی با طراحی خلاقانه، قابل ویرایش رنگ و طرح و با کیفیت عالی و رزولوشن بالا مناسب جهت طراحی، چاپ و پرینت می‌باشد. از این کارت‌ها می‌توان برای اهداف مختلف همچون طراحی کارت ویزیت اداری، شرکتی، تجاری، مهندسی، هنری، شخصی و … استفاده کرد. همچنین به عنوان طرح کارت ویزیت‌های جواهر فروشی، طلا فروشی، بوتیک، آرایشگاه و… نیز می‌توان استفاده نمود. گفتنی است روش‌های مختلفی برای ارائه کارت ویزیت وجود دارد، از ارائه به صورت رو در رو تا منگنه کردن به فاکتور، برگ خرید، بروشور و قرار دادن در کنار محصول خریداری شده.

کارت ویزیت املاک مشکی طلایی

طرح کارت ویزیت املاک مشکی طلایی به صورت لایه باز با استفاده از ابزار shape و smart object طراحی شده است.

مجموعه آپورا طرح لایه باز را مطابق با استانداردهای چاپخانه‌ای در دو وجه (پشت و رو) برای همراهان عزیز فراهم کرده است. تمامی معیارهای چاپ اعم از حاشیه اطمینان (برش  بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

مشاوران املاک می‌توانند با استفاده از این کارت ویزیت خود را به افرادی در جستجوی مشاور املاک هستند، معرفی کنند. این طرح‌ها قابل چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت برجسته، لمینت براق، لمینت مات، لمینت مخملی، سلفون براق، سلفون مات، پی وی سی و…) می‌باشد.

طرح لایه باز کارت ویزیت مشکی طلایی مشاور املاک امکان ویرایش آسان در چیدمان، متن و نوشته‌های طرح، رنگ‌بندی قالب و پس زمینه را دارد. بعد از دانلود می‌توانید فایل را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید.

جهت ویرایش فایل لایه باز کارت ویزیت املاک مشکی طلایی می‌توانید از نرم‌افزار فتوشاپ CS5 و ورژن‌های بالاتر استفاده کنید.

موکاپ کارت ویزیت

فایل پیش‌نمایش یا موکاپ یا به انگلیسی MockUp اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش از آن استفاده می‌کنند. موکاپ کارت ویزیت مشکی طلایی یک فایل گرافیکی لایه باز و قالب گرافیکی آماده است که در موضوعات مختلف می‌توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده کرد. طراحان می‌توانند به کمک این موکاپ، طرح اولیهٔ خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی مشاهده کنند، یا از آن به عنوان یک فایل گرافیکی شکیل در پروژه‌های طراحی خود استفاده نمایند.

موکاپ‌ها با به کار گیری رابط‌های گرافیکی و به راحتی اثر گرافیکی را با افکت خاصی به نمایش در می‌آورد که باعث جلب نظر مشتری خواهد شد. موکاپ این امکان را به طراح می‌دهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ، سایز، سبک نمایش و … تصمیم‌گیری کند. به طور کلی فایل‌های موکاپ در نرم‌افزار فتوشاپ به صورت  PSD  ایجاد می‌شوند و همان طور که گفته شد طراحان از موکاپ‌ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده می‌کنند.