درباره من

سید محسن دهنوی متولد شهریور ۱۳۶۳، متأهل و دارای سه فرزند است. وی در سال ۱۳۸۱ با کسب رتبه‌ ۱۰۰ در کنکور سراسری وارد دانشگاه صنعتی شریف شد و هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را با رتبه ممتاز در این دانشگاه به پایان رساند. او در دوران دانشجویی در کنار علم آموزی، به فعالیت‌های متعدد سیاسی و اجتماعی از جمله مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، عضویت در شورای تبیین مواضع سیاسی بسیج دانشجویی استان تهران و … پرداخت.

پس از دوران دکتری به عنوان نخبه برجسته علمی موفق به ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه هارواد در آمریکا شد، اما در بدو ورود به کشور آمریکا به همراه خانواده‌اش بازداشت شد و پس از فشارهای متعدد سیاسی و رسانه‌ای، دولت ترامپ مجبور به آزاد کردن و بازگرداندن وی به ایران شد.

او بعد از بازگشت به ایران، مسیرش را با تکیه بر توانمندی‌های داخلی ادامه داد و به عنوان معاون تولید، تجاری‌سازی و توسعه بازار ستاد توسعه زیست‌ فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تلاش کرد فضایی فراهم شود تا جوانان متخصص و نوآور ایرانی، فعل توانستن را در حوزه‌های مختلف صرف کنند. تلاشی که اکنون در حوزه‌های مختلف به ثمر نشسته است.

ورود به آپورا

اگر حساب کاربری ندارید از لینک زیر بسازید

به آپورا خوش آمدید

ورود به آپورا

به آپورا خوش آمدید