طراحی فرم ثبت نام

در این آموزش قصد داریم نحوه ساخت فرم ثبت نام اختصاصی را با صفحه ساز المنتور و افزونه اکشن پک آموزش دهیم. همان‌طور که می‌‌دانید صفحه ساز قدرتمند المنتور این امکان را محیا کرده تا بتوان طراحی‌هایی که در ذهن داریم را در فضای وب به نمایش بگذاریم.

افزونه‌های مورد نیاز ساخت فرم ثبت نام

برای ساخت صفحه ثبت نام، ابتدا نیاز دارید افزونه‌های المنتور پرو و اکشن پک را روی سایت خود نصب داشته باشید. برای دسترسی آسان به این افزونه‌ها می‌توانید آن‌ها را از طریق لینک‌های زیر تهیه نمایید:

مرحله ۱ نصب پلاگین و ساخت صفحه

ابتدا از قسمت برگه‌ها صفحه‌ای را به نام ثبت نام ایجاد کنید و برای ویرایش صفحه از ویرایشگر المنتور استفاده نمایید. بعد از لود شدن صفحه تنظیمات ابتدایی شامل فونت رنگ و مخفی کردن عنوان صفحه را انجام دهید.

آموزش اکشن پک

مرحله ۲ افزودن ویجت فرم

در این مرحله از گوشه سمت چپ ویجت فرم را انتخاب کرده و فیلدهای نام و نام خانوادگی، نام کاربری، ایمیل، رمز عبور و تکرار رمز عبور را برای فرم ثبت نام خود بسازید.

آموزش افزونه اکشن پک

مرحله ۳ تنظیمات واکنش بعد از ارسال

حال در تنظیمات ویجت فرم بر روی تب action after submit یا واکنش بعد از ارسال کلیک کنید و از طریق دکمه + گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید.

مرحله ۴ تنظیمات تب ثبت نام

با انجام مرحله ۳ تب جدیدی بنام ثبت نام باز می شود که باید فیلدهای ساخته شده‌ی خود را برای مقادیر داده شده ست نمایید.

آموزش ساخت ثبت نام با افزونه اکشن پک

مرحله ۵ ریداریرکت کردن کاربر

در تب ثبت نام گزینه‌ای به نام تنظیمات اضافی وجود دارد که با کلیک بر روی آن شما می توانید به این قابلیت دست پیدا کنید که بعد از ثبت نام کاربر به چه صفحه‌ای وارد شود. برای این کار کافیست گزینه تغییر مسیر را زده و لینک مورد نظر خود را وارد نمایید.

مرحله ۶ پایان

حال کافی است دکمه‌ای در بخش هدر سایت خود بسازید و لینک صفحه ثبت نام را داخل آن قرار دهید، تا کاربر بعد از کلیک بر روی آن بتواند به صفحه ثبت نام وارد شود.

ورود به آپورا

اگر حساب کاربری ندارید از لینک زیر بسازید

به آپورا خوش آمدید

ورود به آپورا

به آپورا خوش آمدید